Menu

اخبار

پیام نوروزی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان

پیام نوروزی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان

                                        سال 1394،سال تحکیم و توسعه سازمانی با مدیریت نوین

                                                     يا مقلب القلوب والابصار، يا مدبرالليل والنهار
                                                 يا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحالتقارن بهار 1394 با ایام شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه سلام ا...علیها روحمان را صیقل می دهد تا با معنویتی ویژه سال جدید را آغاز نماییم.
خداوند سبحان را شاکریم که به ما عنایت فرمود تا یکسال پرکار و تلاش را سپری کنیم و گامهایی در جهت اهداف بلند سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برداریم، بی شک فعالیتهای گسترده‌ای که در این زمینه صورت گرفته و موجب کسب توفیقات ارزشمند و بالندگی سازمان گردیده، در سایه همدلی و تلاش شبانه‌روزی همه همکاران عزیز در بخشهای مختلف سازمان بوده است. اینجانب در آستانه شکفتن شکوفه‌های بهاری ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های یکایک همکاران محترم، آغاز سال جدید و بهار طبیعت را به محضر شما و خانواده محترمتان صمیمانه تبریک عرض نموده و آرزوی سعادت و بهروزی توأم با خیر و برکت از درگاه خداوند منان برای همگی مسئلت دارم.
عزیزان، در سال گذاشته تصمیم گرفتیم جایگاه سازمان تثبیت ، توسعه و تعالی یابد. امروز وقتی به گذشته می نگریم ، خدارا شاکریم که سازمان تثبیت یافت و از فهرست واگذاری خارج شد، زیرساختهای منابع سازمان را در قالب بودجه سال 1394 افزایش دادیم و آماده شدیم برای توسعه و قطعا حاصل این اقدامات حرکت با سرعت دوچندان در مسیر آغاز شده تعالی سازمانی خواهد بود .
سال 1393 از حیث برنامه ریزی و تدوین محورهای سند راهبردی نیز  نقطه  عطف و  سالی ویژه  محسوب   می شود . در این سال سازمان نه تنها موفق به نهایی کردن محورهای سند راهبردی خود شد بلکه با بهره مندی از توان و تخصص و تلاش شبانه روزی همه کارکنان ، موفق شد وظیفه خطیر خود را به عنوان بزرگترین برگزار کننده مزایده به صورت الکترونیکی به انجام برساند .
در ارائه خدمات به مشتریان نیز شاهد تحولاتی مثبت هم از جهت توسعه خدمات ارائه شده و هم از جهت نوآوری بوده ایم. خروج نام سازمان از فهرست گروه 2 شرکت های قابل واگذاری ، ایجاد کارگروه و اصلاح آیین نامه معاملات سازمان ، بازمهندسی و بهینه سازی فرآیندهای سازمان ، توسعه سامانه مزایده الکترونیک، و اقدامات متعدد دیگر با موفقیت اجراشد و امید می رود با همت همکاران و یاری مسئولان بتوانیم به ارائه خدمات متناسب با شان مردم عزیزمان قدم های موثر دیگری برداریم .
همکاران گرامی اکنون سازمان در طول بیش از دو دهه حضور خود در عرصه اقتصادی کشور ، نه تنها موجب تحولات انکارناپذیری در حوزه برگزاری مزایده گردیده ، بلکه زمینه ساز این شد تا مسئولین وظایف جدیدی را به سازمان واگذار نمایند که این خود مستلزم فعالیت بیشتر شما همکاران عزیز می باشد تا بودجه 100 درصدی را که افزایش داده ایم محقق یابیم .
همراهان عزیز سال 1394 را در حالی آغاز می کنیم که با توجه به وظایفی که به سازمان واگذار شده ، مصمم هستیم تا با اقتدار، شاهد تحکیم و توسعه در تمامی حوزه ها از جمله توسعه زیرساختهای قانونی، منابع مالی و انسانی ، زیر ساختهای عملیاتی و زیرساختهای فناوری باشیم.
امید است در سال جدید با تلاش و پیگیری تمام همکاران شاهد به روز رسانی پرونده های سنواتی در تمام استانها باشیم و با ارتقاء سطح آموزش کارکنان و مدیران در جهت جلب رضایت مشتریان در بالاترین سطح ، در مسیر دریافت تقدیر نامه برای مدل تعالی سازمانی حرکت نمائیم .
خواهران و برادران
در پایان با تشکر و قدردانی از شما خواهران و برادران عزیزم که با تلاش خود باعث تثبیت جایگاه سازمان شده اید ، امید دارم همچون سالهای گذشته با همدلی و روحیه ،اقتدار، تلاش دوچندان ، دلسوزی فراوان ، افزایش دانش ، رعایت انضباط هرچه بیشتر ، تکریم و مشتری مداری افزون تر در جهت توسعه سازمان تلاش نمائیم تا به سازمانی مدرن در راستای رهبردهای تدوین شده و در قالب برنامه های عملیاتی اقدام می نماید ، تبدیل شویم و مطمئن هستم تک تک همکاران مانند سالهای گذشته برای تحقق آن حداکثر توانایی خود را به کار خواهند گرفت.
بار دیگر ضمن تبریک فرارسیدن عید باستانی نوروز،  سال خوبی را برای تمامی همکاران امین ، خدمتگذار و زحمتکش سازمان و خانواده های گرامی آنان به ویژه خانواده های محترم شهدا و ایثارگران تبریک می گویم .

                                                                                   شاد و سربلند باشید
                                                                                    اردشیر محمدی
                                                                          رئیس هیات مدیره و مدیر عامل


امتیاز به خبر :