Menu

اخبار

مراسم تودیع و معارفه مدیر اموال تملیکی استان گیلان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر اموال تملیکی استان گیلان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر اموال تملیکی استان گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، مراسم تودیع و معارفه مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان گیلان با حضور مولایی پور، عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان و جمعی از مدیران و مقامات استانی  برگزار شد.
در این مراسم  با اهداء لوحی از خدمات عبدالحسین داداشی تقدیر و حجت نژاد قنبر با حکمی از سوی محمد علی افتخاری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، بعنوان مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان گیلان منصوب شد.


در بخشی از حکم نژاد قنبر آمده است:
با عنایت به تجربه و سوابق اجرائی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان گیلان منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از کلیه امکانات و استعدادهای موجود در اعمال خط مشی ها و سیاست های ابلاغی سازمان در انجام امور و وظایف قانونی موفق و موید باشید.

شایان ذکر است در شرح وظایف تعیین شده وی به تعیین تکلیف پرونده های جاری و سنواتی، بهینه سازی و استاندارد سازی محل نگهداری اموال، برقراری تعامل موثر و سازنده با سایر دستگاه های اجرایی استان در جهت پیشبرد اهداف سازمانی، برنامه ریزی دقیق به منظور صیانت از اموال بیت المال و ... اشاره شده است.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

خطایی رخ داده است. خطا : DnnForge - NewsArchives در حال حاضر در دسترس نیست