Menu

اخبار

مجموعه شعر  «فریاد در سکوت» توسط انتشارات سیب سرخ به چاپ رسید

مجموعه شعر  «فریاد در سکوت» توسط انتشارات سیب سرخ به چاپ رسید

محمد مختاری، شاعر و از همکاران مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران از چاپ مجموعه اشعار خود توسط انتشارات سیب سرخ خبر داد.
وی با بیان اینکه این کتاب، دربرگیرنده دو بخش مثنوی و غزل است که اشعارشان بین سال‌های ۱۳۸۱ تا ۱۳۹۸ سروده شده‌اند. این کتاب حدود شصت شعر را در حجم ۱۱۶ صفحه در بر می‌گیرد.

شاعر مجموعه «فریاد در سکوت» به هریک از دفترهای این مجموعه اشاره کرد و گفت: دفتر نخست در برگیرنده ۴۰ غزل عاشقانه و عاطفی است. دفتر دوم ۱۰ مثنوی بلند با نگاه اجتماعی را شامل می‌شود.

وی با بیان اینکه شعر برای کسی که شعر می‌گوید یک الهام است و گفت: در دفتر شعر «فریاد در سکوت» احساساتی که قابل بیان کردن نیستند و نمی‌توانیم آنها را با کسی در میان بگذاریم را در قالب شعر سرودهام.

مختاری ادامه داد: «فریاد در سکوت» حرف‌های ناگفته‌ای است که گوشی برای شنیدن آن وجود ندارد اما در قالب شعر نمود پیدا می‌کند.

مختاری اسامی غزل‌ها و مثنوی‌های دفتر شعرش را نام برد و گفت: دل شیدا، باده‌ی عشق، شرار عشق، دل غمگین، کوچ‌دل، طلب، توبه، شوق وصال، اندوه بی‌پایان، مسیر زندگی، آخر پاییز، جمعه‌های بی‌قرار، دلبرشیرین و داغ دل از جمله غزلیات این دفتر شعر است. همچنین در بخش مثنوی شعرهایی با عنوان‌های آزمون زندگی، عالم رؤیا، جسم و جان، شکر انعام خدا، عقل و دل، سبوی غم، داغ فراق، آئین حق، اسیر و لوح سپید سروده‌ام.


 

امتیاز به خبر :
خطایی رخ داده است. خطا : DnnForge - NewsArchives در حال حاضر در دسترس نیست