Menu

اخبار

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از بانوان این سازمان تقدیر و تشکر کرد

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از بانوان این سازمان تقدیر و تشکر کرد

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از بانوان این سازمان تقدیر و تشکر کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، جمشید قسوریان جهرمی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان طی مراسمی با حضور، افتخاری، عضو هیات مدیره و قائم مقام سازمان، اسلامی، عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و منابع و اصغرزاده، مدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی از بانوان گرانقدر شاغل در ستاد مرکزی به نمایندگی از بانوان شاغل در مدیریت های اموال تملیکی سراسر کشور با اهداء یک شاخه گل و لوح تقدیر قدردانی نمود.

وی در ادامه ضمن تشریح نقش بانوان بعنوان مادرانی دلسوز، همسرانی فداکار و همکارانی ارزشمند متنی به شرح زیر ارائه نمود:

مایه‌ی بسی مسرت و سرافرازی است همزمان با گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) قدردان همکاران گرانقدری باشم که در نقش مادر دلسوز، همسری فداکار و همکاری ارزشمند، در کمال نجابت، درایت وتوانمندی به ایفای مسئولیت های خانوادگی و اجتماعی خود می پردازند.

برکسی پوشیده نیست که مادران، رهبران فکری و اعتقادی و عاطفی جامعه هستند .این شیر زنان سرزمین من هستند که سرمایه های ارزشمند انسانی را در گنجینه خانواده به بالندگی و شکوفایی می رسانند .

حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی شایسته زن مسلمان و اسوه و نماد پاکدامنی و وارستگی برای زنان ایرانی است و پیروی از سلوک و منش آن بزرگوار، همچون چراغی، روشنایی بخش مسیر زندگی است.

مادامی که بتوانیم پیرو شایسته آن حضرت بوده و اندیشه های متعالی ایشان را در زندگی خود جاری و ساری نماییم، با قلبی آکنده از معنویت و اخلاص خواهیم توانست بر مشکلات زندگی فائق آئیم و آرزو می کنم همه ما توفیق آن را داشته باشیم در تمام لحظات زندگی، ادامه دهنده طریق متعالی آن حضرت باشیم.

امیدوارم سایه پر مهر شما بانوان ارجمند سایبان کانون گرم خانواده تان باشد و در پناه الطاف بیکران خداوند متعال همواره سلامت و تندرست باشید.

 

                                                                                         جمشید  قسوریان  جهرمی 

                                                                                     رئیس هیات مدیره و مدیر عامل

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

خطایی رخ داده است. خطا : DnnForge - NewsArchives در حال حاضر در دسترس نیست