Menu

اخبار سازمان

تفکر و روحیه بسیجی رمز موفقیت در تعالی و سرآمدی سازمان است

تفکر و روحیه بسیجی رمز موفقیت در تعالی و سرآمدی سازمان است

اردشیر محمدی مدیر عامل سازمان اموال تملیکی:
تفکر و روحیه بسیجی رمز موفقیت در تعالی و سرآمدی سازمان است

تفکر و روحیه بسیجی رمز موفقیت در تعالی و سرآمدی سازمان است که همکاران در سال گذشته توانستند با تبعیت از این روحیه ، عملکرد موفقی داشته باشند.
اردشیر محمدی مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در جمع اعضای شورای بسیج سازمان با اعلام این خبر افزود: داشتن تفکر و روحیه بسیجی سبب افزایش نشاط و انگیزه در بین همکاران می شود که این امر در نهایت منجر به سرعت و دقت در خدمت رسانی به خدمت گیرندگان خواهد شد.
محمدی با اشاره به اینکه بسیج زیباترین واژه در ادبیات انقلاب اسلامی است گفت : همچنان که در بیشتر عرصه ها ، بسیجیان جلودار و خط شکن هستند در زمینه خدمت رسانی و ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مراجعه کنندگان نیز همکاران بسیجی در خط مقدم قرار گیرند.
وی گفت : همکاران بسیجی امور مربوطه را به صورت خودجوش و با علاقه پیگیری می کنند اما از آنجایی که در سال جاری برنامه ریزی شده است تا سازمان برنامه های مثبتی در جهت سرآمدی و تعالی بردارد، دوستان بسیجی باید اثر گذاری بالاتری در حوزه عملکردی داشته باشند.
محمدی با اشاره به اینکه طبق برنامه ریزی صورت گرفته ، پیش بینی شده در سال جاری در بین سازمانهای همکار زیر مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارائی در بخش عملکردی رتبه برتر را کسب و الگو و سرآمد باشیم افزود: برای کسب رتبه برتر و سرآمدی باید تفکر بسیجی در جای جای سازمان توسعه یابد.
مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به سوددهی سازمان در سال گذشته پس از 3 سال زیان دهی اظهار داشت: هرچند که سال گذشته باتلاش تک تک همکاران و برنامه ریزی انجام شده ، سازمان به سود دهی رسیده است اما بمنظور تداوم این حرکت ، ثبات و پایداری در عملکرد و تلاش برای تحقق برنامه های از پیش تعیین شده شرط لازم کار است.
به گفته وی  در ایجاد صمیمیت ، همدلی ، وفاق و احترام به یکدیگر و خدمت گیرندگان الگو و سرآمد باشیم و این موضوع به عنوان یک فرهنگ سازمانی بایست مد نظر تک تک همکاران قرار گیرد.
محمدی افزود : به منظور بهره گیری مطلوبتر  از برنامه ها و  مراسم های برگزار شده توسط شورای بسیج ، این برنامه ها به گونه ای برنامه ریزی شود تا همکاران بتوانند از آن استفاده حداکثری داشته باشند.

امتیاز به خبر :