Menu

اخبار سازمان

حراست بازوی توانمند مدیران و همکاران در اجرای برنامه های سازمان است

حراست بازوی توانمند مدیران و همکاران در اجرای برنامه های سازمان است

مدیر عامل سازمان اموال تملیکی در مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست سازمان
حراست بازوی توانمند مدیران و همکاران در اجرای برنامه های سازمان است
حراست بازوی توانمند مدیران و همکاران در تحقق برنامه ها و اجرای وظایف و تکالیف سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خواهد بود.
اردشیر محمدی مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست با اعلام این خبر افزود : با انجام مطلوب و به موقع وظایف نظارتی توسط حراست ، سلامت اداری افزایش می یابد.
وی افزود : با تعامل مناسب و منطقی مابین حراست و مدیران و لایه های مختلف سازمان ، ضمن انجام وظایف نظارتی ، اثر گذاری عملکرد نیز بیشتر می شود.
به گفته وی حراست می تواند به عنوان مشاورین امین سازمان عمل کند و با انتقال به موقع آمار و اطلاعات آنها را در انجام وظایف سازمانی یاری دهند.
مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت : نظارت سیستمی و تعامل با همکاران ، باید در سرلوحه کاری حراست قرار گیرد تا توفیقات سازمان دو چندان شود.
در ادامه این مراسم حمیدرضا حنطه ای رئیس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارائی گفت:با توجه به نوع وظایف و ماموریتی (فروش اموال ) که سازمان اموال تملیکی دارد ، اقدامات خوبی در سال گذشته در این سازمان انجام گرفته است که تاکنون نیز ادامه دارد.
حمیدرضا حنطه ای گفت : برای اینکه اقدامات خوب صورت گرفته در این سازمان تداوم داشته باشد ، شرایط را به گونه ای فراهم کنیم تا از مجموعه مدیران و کارکنان سازمان اموال تملیکی در برابر آسیب های احتمالی صیانت کنیم و آنان بتوانند ماموریت سازمان را به نحو احسن انجام دهند.
وی با تشریح برخی اقدامات صورت گرفته از سوی این سازمان در سال گذشته افزود : مکانیزه کردن سیستم ها ، اتوماسیون اداری و بررسی فرایندها و رویه ها از جمله موارد مهمی بوده که در سال گذشته صورت گرفته است ، موجب افزایش سلامت اداری می شود و آسیب ها به حداقل می رسد.
رئیس مرکز حراست امور اقتصادی و دارائی اظهار داشت : حراست در چنین مجموعه ای وظیفه مهمی برعهده دارد و باید یاور و همراه مدیران و کارمندان باشد.
حمیدرضا حنطه ای گفت : حراست با شناخت تهدیدات و اعلام به موقع آن به مدیران ، آنان را از این خطر مصون نگه دارد.
وی با اشاره به اینکه پیشگیری بهتر از درمان است افزود : حراست با بهره گیری از روش های گوناگون و مطالعات تحقیقاتی ، مشکلات را به همراه راهکار های مقابله احصا و به مدیران ارائه کند تا آنان نیز با شناخت کامل نسبت به انجام امور محوله اقدام کنند.
حمیدرضا حنطه ای با قدردانی از زحمات محسن امیری سرپرست سابق حراست از خداداد پور ذاکری به عنوان یک نیروی با تجربه ، امین ، کاردان و همراه مدیران و کارکنان ذکر کرد.
در این مراسم همچنین حسین یاری معاون مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت : یکی از ماموریتهای حراست سازمان های اقتصادی ، بحث نظارت است.
وی گفت : با توجه به اهمیت سازمان اموال تملیکی در بحث اقتصادی چنانچه نظارت در این سازمان قوی و هوشمندانه باشد به همان میزان نیز آسیب پذیری کمتر خواهد شد.
به گفته وی حراست باید چالش ها را احصاء و به گونه ای برنامه ریزی کند تا ماموریت های سازمان به خوبی پیگیری و اجرائی شود.
یاری افزود : در حوزه حراست این نگاه است تا مدیر حراست در کنار مدیر و افرادی که تصمیم گیرنده هستند حضور موثر داشته باشد و بستر ها را فراهم کند تا قدرت تصمیم گیری مدیران افزایش یابد.
وی گفت : حراست در کنار مدیریت سازمانی در 2 بعد ، وظیفه صیانتی دارد از بعد سازمانی که باید برای حفظ شان سازمان تلاش کند و در بعد دیگر، از نیروی انسانی سازمان صیانت کند.
شایان ذکر است در پایان این جلسه ، اردشیر محمدی مدیر عامل سازمان اموال تملیکی از زحمات محسن امیری سرپرست سابق حراست تقدیر و تشکر بعمل آورد و برای خداداد پورذاکری مدیر جدید حراست سازمان در انجام مطلوب امور محوله آرزوی موفقیت کرد.

امتیاز به خبر :