سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی

تاریخ: 30 آذر 1399

مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برگزار شد
به گزاش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش  اموال تملیکی، صبح امروز 30 آذر 1399 مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست این سازمان برگزار شد.
در این مراسم که با حضور مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست، معاون مرکز حراست، قائم مقام و اعضای هیات مدیره و هیات عالی نظارت سازمان برگزار شد از زحمات مدیر سابق حراست اموال تملیکی تقدیر و مدیر جدید حراست معرفی شد.
در ابتدای این مراسم افتخاری، عضو هیات مدیره و قائم مقام سازمان اموال تملیکی ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و عرض خیر مقدم به میهمانان اظهار داشت: ما در اینجا جمع شده ایم تا از زحمات مدیر پیشین حراست تقدیر و تشکر نماییم و ضمن معرفی مدیر جدید مطمئن هستیم که حضورشان سبب خیر و برکت خواهد بود.
افتخاری با اشاره به اهمیت صیانت از حقوق کارکنان اموال تملیکی گفت: سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سازمانی است که از لحاظ چارت سازمانی و امکانات تناسبی ندارد اما وظایف پر اهمیت و بزرگی عهده دار است که همین امر باعث شده میزان امکانات و نیروی انسانی در اختیار با وظایف محوله همخوانی نداشته باشد.
وی در پایان ضمن آرزوی توفیق برای مدیر سابق و خیر مقدم به مدیر جدید، وظایف حراست را اینگونه تشریح کرد: با توجه به وظایف حاکمیتی سازمان، حراست می تواند بعنوان یک مشاور و مدیر اجرایی نقش بازوی کمکی را برای پیشبرد اهداف سازمانی  داشته باشد.  
در ادامه، رئیس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی ضمن اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور افزود: اولویت اصلی سلامت کارکنان و ارباب رجوع باشد و تا زمانی که کل کشور در وضعیت سفید قرار نگرفته حفظ دستورالعمل های بهداشتی امری ضروری است.
وی در ادامه با تاکید بر برخورد منصفانه دستگاه های نظارتی مانند حراست با ارباب رجوع و کارکنان از زحمات مدیر سابق حراست اموال تملیکی تشکر کرد و ضمن معرفی مدیر جدید گفت: امیدوار هستم که ایشان با حسن خلق و تدبیری که دارند بتوانند همانند قبل با همکاری کلیه کارکنان سازمان وظیفه صیانت از حقوق دولت و مردم را در اموال تملیکی  انجام دهند.
پس از صحبت های رئیس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی، مدیر جدید حراست اموال تملیکی، طی چند دقیقه صحبت گفت: در این زمان که تصدی این پست حساس را خواهم داشت سعی می نمایم به کمک اعضای هیات مدیره و هیات عالی نظارت و سایر مدیران و کارکنان به وظایف حراستی خود عمل کنم  و مطالبات سازمانی را به نحو احسن اجراء نمایم.
ایشان در ادامه صحبت هایش با اشاره به حفظ حقوق کارکنان و ارباب رجوع اظهار داشت: پرهیز از انعکاس اخبار خارج از حوزه های فعالیت، مسدود کردن منافذ فساد از طریق نظارت های سیستمی، تعامل درون و برون سازمانی، هماهنگی و یکپارچکی درون سازمانی و آموزش کارکنان  نکات تاثیرگذاری هستند که یک حراست خوب می تواند با اتکا به این موارد و ارائه مشاوره مناسب به مدیران ارشد سازمان کمک شایانی در تصمیم سازی صحیح در راستای اهداف سازمانی داشته باشد.
در پایان این مراسم، با اهداء لوحی از خدمات ارزنده مدیر سابق تقدیر و با قرائت حکمی مدیر جدید حراست سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شد.