سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی

تاریخ: 28 اسفند 1397

پیام نوروزی مدیرعامل سازمان اموال تملیکی

پیام نوروزی مدیرعامل سازمان اموال تملیکی

همکاران ارجمند؛
باسلام و احترام 
بهار نماد جلوه گاه اراده الهي در باز آفرينش طبيعت است و نوروز طليعه اين دگرگوني شگرف و پيامي است به آدمي براي از خود رستن و به او پيوستن. بوي امید به زندگی، از نسيم بهاری به مشام مي رسد، روزهاي تلاش و همدلي و دست در دست هم  قراردادن دادن براي توليد و سربلندي ايران اسلامي موجبات افتخارمان است، ما  ابتداي هر سال هم پيمان مي شويم و با مدد از خداوند متعال و الهام از طبيعت، تلاش و كوشش مي نماييم تا در پايان سال  به عملكرد خود افتخار کنیم و بگوييم هر چه در توان داشته ایم  براي آباداني و سربلندي ايران اسلامي عزيز در حوزه فعاليت خود انجام داده ايم .
بیست و هفتمین جشن سالگرد تاسیس سازمان را در حالی  پشت سرنهادیم که با  توکل به خدای متعال و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر (عج) بـا همت و تلاش شما همكاران و خانواده هاي محترمتان، برگ زرین دیگری بر کارنامه پر افتخار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی  افزوده  شد.
اینجانب فرا رسیدن  بهار طبیعت و عید نوروز 1398 را  به تمام مردم کشور عزیزم ایران اسلامی، به خصوص همكاران ارجمندم در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و خانواده محترمشان تبريك و تهنیت عرض مي نمايم و از خداوند متعال سالی همراه با سرافرازی و بهروزی برای همه هم میهنانم مسئلت دارم.