Menu

اخبار سازمان

پیام مدیر عامل سازمان اموال تملیکی بمناسبت بیست و سومین سالگرد تاسیس سازمان

پیام مدیر عامل سازمان اموال تملیکی بمناسبت بیست و سومین سالگرد تاسیس سازمان

                                                     رویکردی تازه برای روند رو به رشد سازمان
 
همكاران ارجمند، همراهان صديق و كوشا

بيست‌وسه سال از تأسيس سازمان جمع‌آوري و فروش اموال تمليكي و چهار سال از شروع خدمتگذاری بنده در اين سازمان مي‌گذرد، که با  تلاش و کوشش تمامی همکاران جايگاه سازمان تثبیت و وظایف جدیدی به سازمان محول شده است .
بيست‌وسومين سال تأسيس سازمان،که مصادف است با سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به همه شما و خانواده‌هاي محترمتان تبريك مي‌گويم و اميدوارم وظايف خطير و سنگيني كه از طريق سازمان بر دوش شما سنگيني مي‌كند و به خاطر توسعه جايگاه و نقش سازمان در آينده بيشتر خواهد شد، همراه با بركاتي وسيع براي همه باشد و همه ما درقالب يك خانواده بزرگ بتوانيم ضمن كمك به فرآيندهاي پيچيده اقتصاد كشور، سازماني وسيع‌تر، كارآتر با بهره‌وري بالاتر و بهروزي روز افزون برای كاركنان، پديد آوريم.
همكاران گرامي
عمده‌ترين تحولي كه در افق پيش‌روي سازمان ديده مي‌شود، توسعه كاركردهاي سازمان و افزايش وظايف آن است. اين افزايش وظايف و كاركردها كه توسط مديران ارشد اقتصادی كشور تعيين و تكليف شده، نشان‌دهنده ظرفيت‌هاي نهفته در اين ساختار سازماني و تجربه‌هاي مكتسبه آن در طول سال‌ها فعاليت است. ازجمله اين افزايش وظايف؛ تحويل مستقيم كالاهاي قاچاق به سازمان است. فارغ از اينكه ظرفيت‌هاي زيرساختي سازمان براي انجام چنين وظايفي کافی نیست و بايد امكان اين ظرفيت‌سازي‌ها بیش از این فراهم شود؛ ولي اينكه سازمان ما داراي ظرفيت‌هاي انساني و تجربي براي انجام وظايف بيشتر تشخيص داده شده مايه مباهات همة ماست، زيرا اين امر بازتاب چيزي نیست جز توانائی ها و تلاش های صمیمانه و صادقانه شما همکاران محترم که پس از سالها زیان دهی با تعیین تکلیف صحیح و به موقع اموال در اختیار منجر به خروج سازمان از زیان دهی در سه سال گذشته و تداوم آن در سال جاری است و انشاا... سود دهی سازمان در سال جاری را نیز به دنبال خواهد داشت.

عزيزان
در حالي فرارسيدن بيست‌وسومين سالگرد تأسيس سازمان را شادباش مي‌گوييم كه به لطف خداوند منان و عنایت ویژه وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و  تلاش و کوشش کلیه  همکاران عزیز سازمان علاوه بر انجام امور محوله در راستای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و امور گمرکی از لیست گروه 2 شرکت های قابل واگذاری خارج شد.
در سال جاری سازمان با ایفای برجسته نقش حاکمیتی خود در انهدام کالاهای غیر استاندارد و غیر بهداشتی که عموما بصورت قاچاق وارد کشور شده است و نیز اعاده کالا به گمرکات جهت ترخیص توسط صاحبانشان که اغلب کالاهای واسطه ای و مواد اولیه تولید می باشند تاثیر بسزایی در ارتقاء سلامت و بهداشت جامعه و حمایت از تولیدکنندگان داخلی داشته و جایگاه سازمان را به عنوان نهادی دلسوز در عرصه اقتصاد کشور تثبیت نموده است.
همكاران عزيز
تاکید موکد اینجانب، برنامه ریزی امور و حرکت بر مبنای رویکردهای اعلام شده در قالب بسته سیاستی سازمان بوده بصورتیکه همواره اولویت های سازمان مد نظر قرار گیرد چرا که با توجه به همین اصول توفیقات سازمان در بروزرسانی کالاهای سنواتی ، الکترونیکی شدن فرآیندها ، استقرار شیوه های نوین مدیریتی ، جذب و ارتقاء نیروهای کارآمد ، آموزشهای مستمر و فراگیر کارکنان و افزایش تعامل با سایر سازمانها را به ارمغان آمده است و انتظار می رود با تداوم این اقدامات ، جهش عملکردی در وظایف و ماموریتهای سازمان برای ارتقاء اقدامات و پذیرش مسئولیتهای جدید در سال آتی نیز فراهم گردد.
در پایان از حمایتهای بی دریغ همه مسئولین و دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بویژه وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و  زحمات  همه کارکنان شریف و خدوم سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در اقصی نقاط کشور پهناور اسلامی تقدیر و تشکر می نمایم  و انتظار داریم تا در سال آینده همانند سالهای گذشته در عرصه اقتصاد کشور اثر گذار باشیم و این امر محقق نمی گردد مگر آنکه تلاش نماییم تا در ایجاد صمیمیت ، همدلی ، همفکری و احترام به یکدیگر و خدمت گیرندگان ، الگو و سرآمد باشیم.
برای همه شما سلامت در جسم ، آرامش در روان و موفقیت در زندگی را از درگاه خداوند متعال آرزومندم و برای سازمان اموال تملیکی نیز آرزوی ارتقای شان و موقعیت و موفقیت روز افزون را دارم.

 

                                                                                          اردشیر محمدی

                                                                                رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

امتیاز به خبر :