Menu

اخبار سازمان

فروش 528 میلیارد ریال در شش ماهه نخست سال جاری

فروش 528 میلیارد ریال در شش ماهه نخست سال جاری

قائم مقام عامل سازمان اموال تملیکی:
فروش 528 میلیارد ریال در شش ماهه نخست سال جاری
قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از فروش 528 میلیارد ریال اموال منقول و غیر منقول در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی حبیب ا... رشیدی با اعلام این خبر افزود: در شش ماهه نخست سال جاری 107 میلیارد ریال اموال غیرمنقول و 421 میلیارد ریال اموال منقول توسط این سازمان در سطح کشور بفروش رسیده است که در مجموع به نسبت مدت مشابه سال گذشته 28 درصد رشد را نشان می دهد.
عضو هیات مدیره سازمان اموال تملیکی در ادامه افزود: در فروش اموال منقول 26 درصد و اموال غیر منقول 40 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته ایم.
وی خاطرنشان نمود: سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی وظیفه تعیین تکلیف اموالی را که به انحاء مختلف به تملک دولت درآمده و در بخش اموال منقول کالاهای قاچاق، متروکه و ضبطی بوده و در بخش اموال غیر منقول اموال وثیقه ای و قضایی می باشند را عهده دار است و این اموال را در فرآیند مزایده و با اخذ حکم از مراجع قضایی و ذی صلاح تعیین تکلیف می نماید.
رشیدی در ادامه افزود: سازمان اموال تملیکی با 21 مدیریت استانی اقدام به برگزاری مزایده های سراسری می نماید و کلیه اموال مذکور از این طریق بفروش می رسد و خاطرنشان نمود: علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی پایگاه اینترنتی سازمان
www.tamliki.ir مراجعه نمایند.

امتیاز به خبر :