Menu

اخبار سازمان

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت سازمان اموال تملیکی استان تهران برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت سازمان اموال تملیکی استان تهران برگزار شد

با حضور مدیر عامل سازمان اموال تملیکی
مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت سازمان اموال تملیکی استان تهران برگزار شد
با حضور مدیر عامل سازمان اموال تملیکی، مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت سازمان اموال تملیکی استان تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، اردشیر محمدی در این مراسم با اشاره به وظایف و مسئولیت های سازمان افزود: خدمت رسانی به مشتریان و احترام به ارباب رجوع ضمن اعمال وظایف حاکمیتی و انجام امور مربوط به سازمان به عنوان یک بنگاه اقتصادی باید در سرلوحه کاری سازمان قرار گیرد.
مدیر عامل سازمان اموال تملیکی گفت: سازمان اموال تملیکی استان تهران در سال گذشته در بین استان های کشور رتبه اول را در عملکرد فروش داشته است که این امر با تلاش همکاران این سازمان در استان تهران امکان پذیر شد.
وی اظهار داشت: در سال گذشته سازمان پس از 3 سال زیان دهی به سود دهی رسید که این موضوع مسئولیت همکاران را در سال جاری دو چندان می کند تا آنان بتوانند با انجام برنامه های پیش بینی شده سوددهی سازمان را تداوم بخشند.
محمدی با اشاره به نام گذاری سال جاری به سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه  ایرانی افزود: در این سال سازمان باید با تعیین تکلیف به موقع اموال در اختیار سازمان، انهدام کالاهای غیر استاندارد و مضر به اقتصاد کشور ، اعاده کالاهای متروکه گمرک به صاحبا ن آن پس از ارائه اسناد مثبته و استفاده از تولیدات داخل، نقش موثر خود را به خوبی ایفا کند.
وی با بیان شعار  سازمانی مبنی بر اینکه "در ایجاد صمیمیت، همدلی، وفاق و احترام به یکدیگر و خدمت گیرندگان الگو و سرآمد باشیم" تشریح کرد : این شعار بعنوان فرهنگ سازمانی باید در بین تک تک همکاران نهادینه شود.
اردشیر محمدی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش سیروس ترکمن سرپرست سابق مدیریت سازمان اموال تملیکی استان تهران که به افتخار بازنشستگی نائل آمد، برای سید حسین میرمعینی که بعنوان سرپرست جدید مدیریت سازمان اموال تملیکی این استان منصوب شد آرزوی موفقیت کرد.
در این مراسم همچنین سیروس ترکمن  سرپرست سابق مدیریت سازمان اموال تملیکی استان تهران خلاصه ای از اقدامات و عملکرد سازمان تحت مدیریت خود را تشریح کرد.

 

امتیاز به خبر :