Menu

اخبار

حضور فرماندهان ارشد ناجا در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی

حضور فرماندهان ارشد ناجا در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی

حضور فرماندهان ارشد ناجا در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی
به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سردار سلیمانی، جانشین فرمانده ناجا، سردار محمدی، معاون آماد و پشتیبانی ناجا و سردار دولتخواه، معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا ظهر امروز با حضور در سازمان اموال تملیکی با جمشید قسوریان جهرمی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل و محمد علی افتخاری، عضو هیات مدیره و قائم مقام این سازمان دیدار و گفتگو کردند.
به گفته سردار سلیمانی، این جلسه با هدف قدردانی و تشکر از حمایت ها و تلاش های مجموعه سازمان اموال تملیکی در سراسر کشور در راستای مساعدت هایی که این سازمان برای تقویت و پشتیبانی از نیروی انتظامی، جهت تامین منابع داشته است تشکیل شد.
در ادامه این دیدار، قسوریان جهرمی مدیر عامل سازمان  اموال تملیکی ضمن خوشامدگویی به میهمانان اظهار داشت: در شرایط خاص و تحریم ظالمانه ای که کشور در آن واقع شده است، همکاری تمام ارگان ها و سازمان ها با نیروی انتظامی باید بیش از پیش تقویت شود تا بتوانیم در راستای حفظ امنیت، آرامش و تامین نیازهای مردمی قدم برداریم. وی در همین راستا نیز به ادامه همکاری دو جانبه با نیروی انتظامی تاکید نمود.
لازم به ذکر است در جلسه مذکور، سایر اعضای حاضر نیز به بیان نظرات و پیشنهاد ها پرداختند و تصمیماتی برای تسریع همکاری های دو جانبه اتخاذ گردید.

 

امتیاز به خبر :