Menu

اخبار

وزیر امور اقتصادی و دارایی از مدیریت اموال تملیکی استان بوشهر بازدید کرد

وزیر امور اقتصادی و دارایی از مدیریت اموال تملیکی استان بوشهر بازدید کرد

وزیر امور اقتصادی و دارایی از مدیریت اموال تملیکی استان بوشهر بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر یک روزه به همراه مسئولین کشوری و استانی و افتخاری، عضو هیات مدیره و قائم مقام سازمان اموال تملیکی به استان بوشهر، پس از ورود به این استان ضمن حضور در گلزار شهدا ء با نثار گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
وزیر اقتصاد پس از بازدید از گمرک و بندر بوشهر، در جلسه شورای هماهنگی امور اقتصادی استان که با حضور نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، استاندار و معاونین استاندار، افتخاری عضو هیات مدیره و قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و دیگر مقامات استانی برگزار شد حضور یافت.
در این سفر دژپسند به همراه قائم مقام سازمان اموال تملیکی ،استاندار و هیات همراه از انبارهای اموال تملیکی استان بوشهر بازدید بعمل آوردند. وی در ادامه ضمن قدردانی از مجموعه اموال تملیکی استان اظهار داشت: مدیریت اموال تملیکی استان بوشهر با همکاری و همیاری استاندار نسبت به تعیین تکلیف بموقع و صحیح کالاهای موجود در انبار اقدام نماید و در ادامه با اشاره به مشکلات و موانع پیش روی سازمان اموال تملیکی تاکید کرد: جهت رفع موانع، جلسه ای با حضور اعضای مجمع این سازمان برگزار گردد.
افتخاری در ادامه سفر یکروزه خود به استان بوشهر، ضمن حضور در ساختمان اداری مدیریت اموال تملیکی، به منظور بررسی مسائل، مشکلات و بهبود شرایط موجود با کارکنان این مدیریت نیز دیدار و گفتگو کرد و با اشاره به شعار سازمان "امین اموال دولت و حافظ حقوق ملت" از تجمیع انبارها و نحوه نگهداری کالا توسط اموال تملیکی استان بوشهر تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است عضو هیات مدیره و قائم مقام سازمان اموال تملیکی در ادامه سفر، در جلسه ای  با حسین نامور، مدیر عامل منطقه ویژه بوشهر در خصوص همکاری بیشتر جهت تسریع در تعیین تکلیف اموال به تملک رسیده این سازمان شرکت کرد.

 

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط