Menu

اخبار سازمان

مراسم تجلیل از آزادگان سازمان اموال تملیکی برگزار شد

مراسم تجلیل از آزادگان سازمان اموال تملیکی برگزار شد

مراسم تجلیل از آزادگان سازمان اموال تملیکی برگزار شد
26 مرداد سال 69 نقطه عطفی در تاریخ مقاومت و پایداری ایران به شمار می رود. ثانیه های انتظار به کندی پیش می رفت، قبل از ورود اولین اتوبوس تنها زمزمه ها فضا را پر کرده بود. همه به هم می نگریستن گویی منتظر معجزه اند و بالاخره این معجزه رخ داد و آزادگان عزیزمان به میهن بازگشتند.
بهشتی زاده، مدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ضمن یادآوری رشادت ها و از جان گذشتگی جانبازان و آزادگان عزیز، نام و یاد شهدای انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس را گرامی داشته و در همین راستا به رسم یادبود این روز عزیز لوح تقدیر و هدیه ای را به نماینده آزادگان سازمان، جناب آقای اباذر مهدی یوسف تقدیم کرد.
متن لوح وی به شرح ذیل می باشد:


فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجراً عظیما
اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم سلام مرا به آنها برسانید و بگویید خمینی در فکرتان بود.
آزاده سرافراز ، مردی از قبیله غیرت ،جناب آقای اباذر مهدی یوسف
26 مرداد 1369، یوم اللّه دیگری متولّد شد. شهر به استقبال پرنده های مهاجر آمده بود که در سال های سخت هجران از وطن، بال و پر خود را در زیر شکنجه های کفر شکسته بودند. هرچند جسم آنان دربند بود، ولی هیچ گاه روح و اندیشه بلندشان تسخیر نشد به راستی کدامین ساعت می تواند شکوه آن لحظات را در خود بگنجاند و کدامین تقویم می تواند شوق آن لحظه دیدار را در خود ثبت کند.
خبر، بوی پیراهن تو بود آمدی و از مهران تا جماران را بوسه کاشتی. و با اشکهایت از جماران تا مرقد را شستشو دادی.تو آمدی! کمی نحیف و شکسته. کمی پیر، اما با دلی به وسعت آسمان. سرشار از نشاط و ایمان
با نهایت تعظیم و فروتنی سالروز ورود با شکوهت را به جنابعالی و خانواده مکرمتان تبریک می گویم.

جمشید قسوریان جهرمی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

امتیاز به خبر :