Menu

اخبار

کسب رتبه سوم سازمان در جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات

کسب رتبه سوم سازمان در جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات

کسب رتبه سوم توسط سازمان اموال تملیکی در هفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات
به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، این سازمان بعنوان سومین دستگاه برتر در زمینه ارائه خدمات الکترونیکی در سطح کشور انتخاب شد.
در این گزارش آمده است محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در هفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات یادواره شهید قندی، با اهداء لوحی از سازمان اموال تملیکی که موفق به کسب رتبه سوم در محور، دستگاه برتردر ارائه خدمات الکترونیکی شده بود قدردانی نمود.
جمشید قسوریان جهرمی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان اموال تملیکی ضمن اعلام این خبر افزود: از همکارانم در مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان که در تحقق این موفقیت تلاش نموده اند قدردانی می نمایم و انتظار می رود با توسعه خدمات الکترونیکی و بهبود فرآیندها در سال آتی ضمن رشد قابل توجه در انجام ماموریت های سازمانی بر اساس توسعه خدمات الکترونیکی، بتوانیم جایگاه های بالاتری را در ارائه هر چه مطلوبتر خدمات به مردم و خدمت گیرندگان کسب نماییم.
گفتنی است سازمان اموال تملیکی، بزرگترین برگزار کننده مزایده های الکترونیکی در بدنه دولت است و در تعامل الکترونیک با سایر دستگاه ها اقدام به تنظیم تفاهم نامه و تبادل الکترونیک اطلاعات نموده است در ضمن علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات الکترونیکی سازمان می توانند به نشانی Tamliki.ir مراجعه نمایند.

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

عيدي
عيدي چهارشنبه, 23 اسفند,1396 08:44
خدمت جناب آقاي قسوريان جهرمي و جناب آقاي مهندس قمري تبريک عرض مينمايم و انشاء ا... جايگاه اول سازمان در همه زمينه ها را شاهد باشيم. عيدي