سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی

تاریخ: 08 خرداد 1391

سامانه اتوماسیون مکاتبات در مدیریت های استانی پیاده سازی می شود

از اول خرداد ماه
سامانه اتوماسیون مکاتبات در مدیریت های استانی پیاده سازی می شود
پس از گذشت 4 ماه از اجرای پیاده سازی سامانه اتوماسیون مکاتبات سازمان  ( سیگما )  در ستاد ,  این سامانه از اول خرداد با اولویت تعیین شده  در مدیریت های  استانی اجرائی خواهد شد .
مجید رجبی سرپرست مدیریت طرح و برنامه با اعلام این خبر افزود :  براساس  برنامه ریزی صورت گرفته  از سوی طرح و برنامه ,  آموزش  حرفه ای 2 نفر از کارشناسان در هر استان  و تامین  نیروی انسانی متخصص توسط شرکت مجری ، عملیات اجرایی  پیاده سازی طرح مذکور به صورت همزمان در استانها آغاز شده است .
رجبی گفت :  با اجرای این طرح ,  مکاتبات درون سازمانی و تبادل اطلاعات اداری به شکل الکترونیکی و با استفاده از خطوط مخابراتی بین ستاد و استانها صورت خواهد گرفت .
وی اظهار داشت :  کاهش زمان انجام کار ,  سرعت در انتقال اطلاعات و مراسلات , صرفه جوئی در هزینه ها و تسهیل و تسریع گردش کار از جمله عمده ترین مزایای پیاده سازی سامانه اتوماسیون مکاتبات است . 
به گفته وی با بهره گیری کامل از این سامانه ,  به جز مکاتبات و اسنادی که دارای بار مالی هستند از جمله اسناد هزینه , مبایعه نامه و اسناد مرتبط که به صورت فیزیکی و ماهانه به ستاد مرکزی ارسال میگردد , تبادل  بقیه نامه ها و مراسلات از طریق این سامانه انجام  می شود .