سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی

تاریخ: 21 فروردین 1398

همه ما سپاهی هستـــیم

همه ما سپاهی هستـــیم
این وظیفه هر ایرانی است که از ارکان و نهادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنان این مرز و بوم که در سال های اخیر اقتصاد، معیشت و آرامش مردم را نشانه گرفته اند دفاع کند. تردیدی نیست که مثل همیشه حاصل اقدام نسنجیده بیگانگان نتیجه ای جز همبستگی بیش از پیش ملت ایران و به انزوا کشاندن دشمنان این نظام را در پی نخواهد داشت.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اقتدار و صلابت طی 40 سال که از تشکیل این نهاد مردمی می گذرد از خاک این مرز و بوم دفاع کرده و نقش موثری در سازندگی، پیشرفت علوم ، دستیابی به فناوری های نوین و ... ایفا نموده و همین امر است که باعث شده نظام پلید آمریکایی که تصور نمی کرد مردان و زنان غیور ما بتوانند حتی کوچکترین نیازهای خود را بدون وابستگی به آن ها رفع نمایند، روی پای خود بایستند و حتی در موارد خیلی پیشرفته خود کفا شوند. این موضوع باعث شده که آمریکا و همپیمانان افراطی و جنگ طلبش نهادی همچون سپاه را که با جامعه ایران در هم تنیده را تروریست بخواند.
اینجانب به همراه تمام کارکنان سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ضمن محکوم نمودن این اقدام مذبوحانه با افتخار اعلام می نماییم که ما هم سپاهی هستیم. 
جمشید قسوریان جهرمی 21 فروردین 98